Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym możliwe jest między innymi poprawne wyświetlanie elementów strony, zapamiętywanie sesji użytkowników. Dodatkowo na stronie znajduje się skrypt Google Analytics oraz PIWIK (statystyki oglądalności). Znajdują się również skrypty przycisków serwisów społecznościowych Facebook, Twitter i Google+ oraz YouTube, które również mogą zapisywać ciasteczka.

Projekty

Sterownik oświetlenia do kuchni

Jaki jest najlepszy sposób aby wytłumaczyć żonie, mamie że to nasze siedzenie przed komputerem i miganie diodami nie jest marnotrawieniem czasu? A no taki, że trzeba zbudować coś na czym skorzystają wszyscy domownicy.

Podręczny termometr na DS1820

Termometr i zegar to chyba najpopularniejsze układy jakie buduje się na początku przygody z programowaniem mikrokontrolerów. Również i ja uległem pokusie samodzielnego zbudowania termometru. Termometru który okazał się przydatny nie tylko mi.

Coraz bliżej święta...

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż, więc pochwalę się świątęcznym oświetleniem na diodach WS2812. Lampki zostały wykonane trzy lata temu i po drobnych udoskonaleniach działają po dzień dzisiejszy.

Sterownik oświetlenia szafy wnękowej

Krótki opis sterownika oświetlenia szafy wnękowej. Kontrola oświetlenia odbywa się za pomocą czujników SHARPa oraz TRCT5000. Dodatkowo użyty został fototranzystor który mierzy natężenie światła w pomieszczeniu.