Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym możliwe jest między innymi poprawne wyświetlanie elementów strony, zapamiętywanie sesji użytkowników. Dodatkowo na stronie znajduje się skrypt Google Analytics oraz PIWIK (statystyki oglądalności). Znajdują się również skrypty przycisków serwisów społecznościowych Facebook, Twitter i Google+ oraz YouTube, które również mogą zapisywać ciasteczka.

Programy

AVRFusesCalc ver. 2.0

Nowa wersja programu AVRFusesCalc. Zmieniony został interfejs użytkownika, oraz poprawiony kod programu dzięki czemu odczytuje mikrokontrolery szybciej niż wcześniejsza wersja.

ESP8266Flash Firmware

Pierwsza klikalna aplikacja na macOS dzięki której można uaktualnić lub zmienić firmware w modułach z układem ESP8266. Aplikacja korzysta z popularnego skryptu "esptool.py" który do tej pory można było używać na macOS tylko z poziomu terminala.

Margaretka

Po kilku nieudanych próbach, udało mi się w końcu wstawić do AppStore aplikację "Margaretka". Wbrew temu co może sugerować tytuł, nie ma ona nic wspólnego z kwiatami. Jej główną funkcją jest pomoc w wypełnianiu zobowiązań modlitewnych w ramach Apostolatu Margaretka. Aplikacja jest przeznaczona na telefony z systemem iOS firmy Apple.

Cash Per Day

Program dla iPhona z systemem minimum iOS 10. Pomaga w kontrolowaniu codziennych wydatków. Podpowiada ile można wydać dziennie pieniędzy aby starczyło do następnej wypłaty. Może okazać się pomocny w oszczędzaniu pieniędzy.                                                                                                                                                                                                                           

AVR Tool

"AVR Tool" zawiera w sobie programy narzędziowe, które ułatwiają programowanie mikrokontrolerów AVR. Koniec ze żmudnym obliczaniem wartości bitów dla wyświetlaczy 7LED jak i matryc LED. Obliczenie wartości rezystora dla diody LED również przestaje być problemem. Aplikacja jest przeznaczona na komputery z systemem macOS.

AVRFusesCalc

"AVRFusesCalc" jest pierwszą aplikacją na macOS, dzięki której w prosty sposób, bez obaw o zablokowanie mikrokontrolera, można ustawić fusebity oraz lockbity w procesorach ATmega i ATtiny.